Thor 4 باعث یکی شدن جهان‌های موازی مارول می‌شود؟

Thor 4 باعث یکی شدن جهان‌های موازی مارول می‌شود؟

قسمت چهارم فیلم Thor و قسمت دوم فیلم Venom با اینکه در ظاهر فیلم‌های معمولی به‌نظر می‌آیند، اما تئوری‌هایی درباره‌شان وجود دارد. با کافه کمیک همراه باشید.

چهارمین قسمت ثور با عنوان Thor: Love and Thunder قرار است تا یکی از جدیدترین شرورهای مارول (Marvel) را با هنرنمایی کریستین بیل (Christian Bale) معرفی کند؛ گور سلاخ خدایان (Gorr the God Butcher). اگر درباره‌ی این شخصیت خوانده باشید، می‌دانید که او نسبت به خدایان کینه‌ی خاصی دارد و خواستار نابودی همه‌شان از جهان است و این کار را با استفاده‌ی از دو سلاح ویژه‌ای به نام‌های All-Black و Necrosword انجام می‌دهد. اما آن چیزی که گور را بیشتر از قبل جذاب می‌کند، داستان سلاح‌های اوست که می‌تواند به خودی خود تبدیل به یک فیلم مستقل شود. All-Black اولین بار در Thor: God of Thunder #2 معرفی شده بود. سلاحی که توسط پادشاه سیمبیوت‌ها، نال (Knull) ساخته شده بود و قبل از اینکه گور از استفاده کند، توسط این سیمبیوت استفاده شده بود.

اما این اسلحه بعد از مدتی از نال جدا شد و راه خود را به سمت گور تغییر داد و پس اینکه به‌دست او رسید، تمامی قدرت‌هایی که درون آن ذخیره شده بود، به گور رسید. حال باید این را بدانید که نال، یک‌بار کشته می‌شود و سپس توسط کارنیج (Carnage)، ویلن قسمت دوم Venom، به زندگی بازمی‌گردد. این نظریه وجود دارد که کارنیج، مدت‌هاست که منتظر رسیدن گور هست و حال با اکران شدن دو فیلم، ممکن است جهان‌های موازی مارول در یکدیگر تنیده شوند و باهم متحد.

علاوه بر این، امکان آن می‌رود که گور و وحشی‌گری‌هایش در سرتاسر کهکشان سبب بیداری مجدد نال شود و او را تبدیل کند به ویلن اصلی بعدی سراسر جهان مارول. سیمبیوتی که برای فتح زمین می‌آید. Venom: Let There Be Carnage شاید مستقیما به این موضوع اشاره نکند، اما باید انتظار داشته باشیم که کارنیج، از رسیدن نال در این فیلم صحبت کند یا اشاره‌هایی قابل توجه به او داشته باشد.

با تمام این اوصاف باید این موضوع گفته شود که همه‌ی این‌های صرفا تئوری‌ست و هیچ چیز به‌صورت رسمی تایید نشده؛ از طرفی نیز ممکن است که سرگذشت دو اسلحه‌ی گور، توسط قلم کارگردان تغییر کرده باشد و نیازی به صحبت شدن از نال در مارول، فعلا پیش نیاید. اما باید در طی پنج و ده سال آینده منتظر بهم رسیدن شخصیت‌های فیلم‌های مارول و سونی (Sony) باشیم.

آخرین اخبار کمیک بوکی را در کافه کمیک بخوانید.

منبع: CBR

  • twitter
  • linkedin
  • linkedin
قبلی «
بعدی »

Bring it on!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.