تاریخ اکران Venom: Let There Be Carnage دوباره تغییر کرد

venom-let-there-be-carnage

سونی تاریخ اکران Venom: Let There Be Carnage را برای پنجمین بار تغییر داد. همراه ما در کافه کمیک باشید.

با توجه به اعلامیه‌ی جدید سونی، فیلم Venom: Let There Be Carnage زودتر از پیش‌بینی‌ها قرار هست اکران شود. دنباله Venom ابتدا قرار بود در اکتبر 2020 به پرده بیاید، اما به دلیل پاندمی COVID-19 ابتدا تا ژوئن 2021، سپس اواخر سپتامبر و اخیراً 15 اکتبر به تعویق افتاده بود. اما حالا انتظار می‌رود که این فیلم در 1 اکتبر در سینماها اکران شود.

در واقع این تصمیم سونی به‌خاطر موفقیت چشمگیر فیلم شانگ-چی و افسانه‌ی ده حلقه(Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings) بوده. این فیلم مارول تنها از طریق سینماها اکران می‌شود. «شانگ چی» توانسته 75.5 میلیون دلار در آخر هفته و 90 میلیون دلار را فقط در 4 روز اول اکران خود به‌دست آورد. همچنین از لحاظ فروش در آخر هفته Labor Day توانسته رقبا را از میدان به در کند. این آمار باکس‌آفیس موجب دلگرمی استودیوهای فیلمسازی شده زیرا انتظار می‌رفت نوع دلتای کووید تماشاگران را خانه گیر کند. اما بنظر میرسد که مخاطبین برای تماشای فیلمی خوب حاضرند سری به سینماها بزنند.

با توجه به تغییرات اخیر، انتظار می‌رود Venom: Let There Be Carnage در 1 اکتبر در سینماها اکران شود. امیدواریم این آخرین باری باشد که شاهد تغییر تاریخ اکران برای این فیلم هستیم.

آخرین اخبار کمیک بوکی را در کافه کمیک بخوانید.

منبع: Variety

  • twitter
  • linkedin
  • linkedin
قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.