اندی سرکیس: شروری واقعا ترسناک در Venom 2 حضور دارد

اندی سرکیس، کارگردان دومین قسمت Venom، درباره‌ی شخصیت منفی داستان صحبت‌هایی داشته. با کافه کمیک همراه باشید.

حال که اعلام شد فیلم Venom: Let There Be Carnage قرار است زودتر از موعد قبلی‌اش اکران شود و ما، دو هفته زودتر به استقبال از دو سیمبیوت مشکی و قرمز برویم، خبری منتشر شده مبنی بر حضور یک شرور دیگر در فیلم و این بدین معناست که کارنیج (Carnage)، تنها خطری نیست که ادی براک (Eddie Brock) را تهدید می‌کند. فیلم قرار است تا برای اولین بار از شخصیت Shriek، معشوقه‌ی کلتوس (Cletus)، میزبان کارنیج، رونمایی کند. موجودی که به خودی خود به‌قدر کافی ترسناک و خطرآفرین هست و حالا، نیومی هریس (Naomie Harris) مسئولیت نقش را برعهده گرفته. وندی مارسل (Wendy Marcel)، نویسنده‌ی فیلم‌نامه در یادداشت‌های خود که طی ساخت فیلم نوشته بود، گفته:

«نیومی و وودی، هرکدوم‌شون کیفیت خاصی رو برای شخصیت‌شون توی فیلم به‌همراه آوردن. دارن روی یک خطی راه میرن که درعین باحال بودنش، اونا رو ترسناک هم می‌کنه. وودی به‌عنوان کلتوس، مهارت خاصی در این داره که کاری کنه شما هیچ وقت به‌طور قطعی ندونید که می‌خواد ببوستتون، یا بکشتتون. حالا وودی رو در قالب کارنیج تصور کنید. یه تهدید تمام عیار برای ونوم و ادی. از طرفی دیگه هم شخصیت نیومی، یعنی Shriek، به اندازه‌ی خودش قدرتمند، دیوانه و خطرناک هست.»

در طرف دیگر ماجرا، سرکیس نیز درباره‌ی همکاری‌اش با هریس برای پیدا کردن صدای مورد نظرشان برای Shriek (به‌عنوان قدرت فراطبیعی‌اش) توضیحاتی داده:

«من چندین بار با نیومی کار کردم و به‌طور قطع می‌گم که اون یکی از بهترین بازیگرای حال حاضرئه. ما کلی درباره‌ی اینکه صدای Shriek قرار چطور باشه، صحبت کردیم. اون (Shriek) برای ۲۵ سال توی یه جعبه‌ی ضدصدا زندانی بوده و نتونسته که به‌صورت صوتی با کسی ارتباط برقرار کنه. حالا قراره چطوری این موضوع رو باورپذیر کنیم؟ این قراره اولین بار طی ۲۵ گذشته باشه که قراره صحبت کنه و از جعبه‌ش بیرون بیاد.»

فیلم Venom: Let There Be Carnage قرار است تا در تاریخ ۹ مهر ۱۴۰۰ اکران شود.

آخرین اخبار کافه کمیک را در کافه کمیک بخوانید.

منبع: Comicbook

  • twitter
  • linkedin
  • linkedin
قبلی «
بعدی »

Bring it on!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.