اولین تصویر از Ocean Master در فیلم Aquaman 2 منتشر شد

جیمز وان، کارگردان قسمت اول و دوم فیلم Aquaman، اولین تصویر از شخصیت Ocean Master را در جدیدترین پروژه‌ی خود منتشر کرد. با کافه کمیک همراه باشید.

دومین قسمت از فیلم پرطرفدار و موفق Aquaman بالاخره وارد مراحل تولید شده‌ست و جیمز وان (James Wan)، کارگردان اثر، با انتشار جدید‌ترین تصاویر از پشت‌ صحنه‌ی فیلم‌برداری، از هرگونه لیک شدن اخبار یا محتوای اعلام نشده‌ی فیلم، جلوگیری کرده. طی چند روز گذشته، وان دو تصویر از ظاهر جیسون موموآ (Jason Momoa)، در نقش آکوآمن را در فضای مجازی منتشر کرد که از لباس‌های شخصیت را برای‌مان به نمایش گذاشته‌اند. اما این پایان ماجرا نبود. دیروز، سه‌شنبه، وان تصویر جدیدی از دیگر شخصیت فیلم در حال ساختش، یعنی پاتریک ویلسون (Patrick Wilson) را منتشر کرد. ویلسون قرار است تا دوباره برای ایفای نقش Ocean Master بازگردد و این تصویر، مهر تاییدی بر این موضوع بود.

اگر پایان قسمت اول آکوامن را به یاد داشته باشید، در آن شاهد زندانی شدن Ocean Master بودیم و حالا، جدیدترین تصویر شخصیت، حاکی از زندانی یا تبعید بودن اوست. ویلسون را درحالی شاهد هستیم که کنار وان ایستاده و موها و ریش‌هایش بلند شده که نشان دهنده‌ی گذر زمانی از زندانی‌ شدنش هست. وان در پست اینستاگرامی خود نوشت:

«من امروز این مرد رو درحالی پیدا کردم که روی یک ساحل بیابیون‌طور، مشغول گذروندن دوران حبسش بود»

آخرین اخبار کمیک بوکی را در کافه کمیک بخوانید.

منبع: Comicbook

  • twitter
  • linkedin
  • linkedin
قبلی «
بعدی »

Bring it on!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.